Assortiment
6 producten weergaven
Eremurus himalaicus, ook wel bekend als de Himalaya-steenbreek, heeft lange, slanke bloemstelen die een hoogte bereiken van 1,5 tot 2 meter. De bloemen zijn meestal geel van kleur en bloeien in de lente. Hoewel niet bekend als giftig voor mensen, moeten de bladeren niet worden gegeten door huisdieren.
€ 176,58 p/s
Eremurus robustus, ook wel bekend als de woestijnkaars, heeft prachtige paarse bloemen en kan tot wel 2,5 meter hoog worden. Deze plant is niet giftig, maar kan wel huidirritatie veroorzaken bij gevoelige mensen. Het is een mooie toevoeging aan een bloementuin vanwege zijn opvallende verschijning.
€ 204,84 p/s
Eremurus stenophyllus, ook wel bekend als de smalbladige steppenlantaarn, heeft opvallende zalmroze bloemen en kan tot 1,5 meter hoog worden. Deze plant is niet giftig, maar het sap en de wortels kunnen huidirritatie veroorzaken bij sommige mensen. Het is een prachtige toevoeging aan elke tuin.
€ 84,76 p/s
Eremurus stenophyllus ssp. Bungei, ook wel bekend als de Bunges leverkruid, heeft heldere oranje bloemen en bereikt een gemiddelde hoogte van 120 cm. Deze plant is niet giftig, maar kan huidirritatie veroorzaken bij gevoelige individuen. Het is een mooie en opvallende toevoeging aan tuinen en borders.
€ 7,50 p/s