Filters

Wis alle filters
Favorieten
Plantgroep
Meerstammig
Voorraad
Kleur
Standplaats
Grondsoort

Assortiment

5 producten weergaven

Weergave :
Alnus cordata 350-400 cm draadkluit meerstammig op aanvraag
Meer info
350-400 cm draadkluit meerstammig op aanvraag

€ 0,74 p/s

Alnus glutinosa 200-250 cm cont. 80L meerstammig
Meer info

Alnus glutinosa, ook wel bekend als de zwarte els, heeft een karakteristieke donkergroene kleur. Deze boom kan gemiddeld een hoogte bereiken van 20-30 meter. Hoewel de zaden van de zwarte els giftig zijn voor mensen, is de boom zelf niet giftig.

200-250 cm cont. 80L meerstammig

€ 0,64 p/s

Alnus glutinosa 'Imperialis' 200-250 cm draadkluit meerstammig
Meer info

De Alnus glutinosa Imperialis is een boom met donkerpaarse bladeren, die in de herfst veranderen naar helder geel. Deze boom kan een gemiddelde hoogte bereiken van 15 meter. De bladeren zijn niet giftig voor mens en dier.

200-250 cm draadkluit meerstammig

€ 125,90 p/s

Alnus incana 200-250 cm draadkluit meerstammig
Meer info

Alnus incana, ook wel bekend als de grijze els, heeft een gemiddelde hoogte van 10-25 meter. De boom heeft een grijze schors en heeft felgeel gekleurde mannelijke en vrouwelijke bloemen. De boom is niet giftig voor mens en dier, maar de zaden kunnen maagklachten veroorzaken bij inname.

200-250 cm draadkluit meerstammig

€ 0,74 p/s

Alnus spaethii 300-350 cm draadkluit meerstammig
Meer info

Alnus spaethii is een boomsoort met een donkergroene kleur. De gemiddelde hoogte varieert van 10-15 meter. Deze boom is niet giftig. Het heeft een dichte, kegelvormige kroon en produceert ovale bladeren. Het is een winterharde boom die vaak wordt gebruikt voor landschapsbeplanting vanwege zijn esthetische waarde.

300-350 cm draadkluit meerstammig

€ 255,06 p/s