Duurzaam en betrouwbaar

Onze Kwaliteitskeurmerken

Bij Olaf Nijenkamp vinden we het belangrijk dat onze planten niet alleen sterk en mooi zijn, maar ook duurzaam en verantwoord geteeld. Daarom werken we op aanvraag met gecertificeerde kwekers die voldoen aan strenge normen op het gebied van milieu, kwaliteit en herkomst.

 

PlanetProof-gecertificeerd 12021

Als groothandel zijn wij zelf On the way to PlanetProof-gecertificeerd onder nummer 12021. Dit betekent dat we actief bijdragen aan een duurzamere sector: minder belasting van het milieu, meer biodiversiteit, en transparantie in de keten. Deze certificering geldt voor onze rol in de distributie en verwerking van planten.

planetproof 1000x1000

Samenwerking met gecertificeerde kwekers

Wij kopen onze planten op aanvraag in bij leveranciers met één of meerdere van de volgende keurmerken:

  • SKAL voor biologisch gecertificeerde teelt
  • MPS-A, MPS-GAP en MPS-Socially Qualified voor milieubewuste en sociaal verantwoorde teelt
  • Groenkeur kwaliteitskeurmerk voor de professionele groenbranche
  • Milieukeur (nu geïntegreerd in PlanetProof) voor producten met aantoonbaar lagere milieubelasting

Zo kunnen wij hoveniers, overheden en groenaannemers ondersteunen bij duurzame aanplant en voldoen aan aanbestedingseisen of beleid rondom biodiversiteit en milieu.

 

Transparantie en traceerbaarheid

We zorgen voor een zorgvuldige registratie van herkomst en certificering per partij. Op aanvraag leveren we de juiste bewijslast mee, zodat jij weet wat je aanplant en dat je voldoet aan de eisen van je opdrachtgever.

planetproof 1
planetproof 2