Filters

Wis alle filters
Favorieten
Plantgroep
Heesters
Voorraad
Kleur
Standplaats
Grondsoort
  • + Toon meer
  • - Toon minder

Assortiment

29 producten weergaven

Weergave :
filter
Betula 'Penci-2' 200-250 cm met kluit
Meer info

Betula Penci-2, ook bekend als de Penci-2 berk, heeft een mooie witte schors en is ongeveer 8-10 meter hoog. De boom heeft een gemiddelde giftigheid, waarbij de schors en bladeren bij inname irritatie kunnen veroorzaken. Het is belangrijk om voorzichtig te zijn met deze boomsoort in de buurt van kinderen en huisdieren.

200-250 cm met kluit

€ 128,80 p/s

Betula nana 60-80 cm 10L
Meer info

Betula nana, ook wel de dwergberk genoemd, heeft een bruinachtige of grijze kleur. De gemiddelde hoogte van deze berkensoort varieert tussen 30 en 150 cm. Betula nana is niet giftig en wordt vaak gebruikt in landschapsbeplanting vanwege zijn prachtige bladeren en aantrekkelijke vorm.

60-80 cm 10L

€ 87,10 p/s

Betula nigra 350-400 cm draadkluit meerstammig
Meer info

De Betula nigra, ook wel de zwarte berk genoemd, heeft een donkergrijze schors en glanzende groene bladeren die in de herfst veranderen naar geel. Deze boom kan gemiddeld tussen de 15 en 24 meter hoog worden. De betula nigra is niet giftig.

350-400 cm draadkluit meerstammig

€ 76,30 p/s

Betula nigra 'Shiloh Splash' 250-300 cm draadkluit meerstammig
Meer info

Betula nigra Shiloh Splash is een opvallende boom met kleurrijk blad. De boom groeit gemiddeld tot een hoogte van 15 meter. Het blad heeft een uniek gespikkelde kleur van groen, wit en roze. Shiloh Splash is niet giftig en wordt vaak gebruikt als decoratieve boom in parken en tuinen.

250-300 cm draadkluit meerstammig

€ 165,96 p/s

Betula p. 'Laciniata' 300-350 cm draadkluit meerstammig
Meer info
300-350 cm draadkluit meerstammig

€ 148,24 p/s