Assortiment
13803 producten weergaven
De Aster amellus Rudolf Goethe heeft violette bloemen en bereikt een gemiddelde hoogte van 60-80 cm. Deze plant is niet giftig en wordt vaak gebruikt als snijbloem vanwege de mooie bloemen. Het is een winterharde vaste plant die goed gedijt in zonnige tuinen met goed doorlatende grond.
€ 2,44 p/s
De Aster amellus Sonia is een prachtige, paarsblauwe bloem met een gemiddelde hoogte van 60-80 cm. De plant bloeit in de late zomer en herfst, en trekt bijen en vlinders aan. De plant is niet giftig, waardoor het een veilige keuze is voor tuinen waar kinderen en huisdieren rondlopen.
€ 3,18 p/s
Aster amethystinus Freiburg is een paarse bloem met een gemiddelde hoogte van 60 cm. Het heeft geen giftige eigenschappen en wordt vaak gebruikt in tuinen vanwege zijn aantrekkelijke kleur en geur. Het is een populaire keuze voor borders en bloemperken vanwege zijn mooie uiterlijk en gemakkelijke verzorging.
€ 4,68 p/s
Aster cordifolius Ideal is een cultivar met hartvormige bladeren en paarse bloemen. De gemiddelde hoogte is ongeveer 90 cm. Het is een niet-giftige plant die aantrekkelijk is voor vlinders en bijen. Met zijn levendige bloemkleur voegt hij prachtige accenten toe aan tuinen en bloemperken.
€ 4,12 p/s